3 грудня 2015 року в читальному залі Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу відбулася зустріч студентів коледжу з чоловіком відомої поетеси Тамари Корсунської Бевзом Володимиром Яковичем, який презентував дві книги своєї дружини: «Козацький і Шевченків край» та «Василь Симоненко – Національний поет України».

В жовтні 2015 року тяжка хвороба  обірвала творче життя  поетеси, випускниці педучилища 1967 року. Вона   мріяла так багато зробити, так багато написати, дослідити історичну спадщину нашого надросянського краю.

На зустріч в честь пам’яті поетеси  прийшли студенти 13, 23 та 32 академічних груп, викладачі коледжу, працівники коледжної та районної бібліотек, редактор газети «Надросся».

З почуттям палкої поваги та любові  розповідав Володимир Олексійович про Тамару Корсунську та свою онуку Олександру Бурбело, юну українську письменницю  (пішла з життя у 15 років,  2013 року), яку посмертно прийняли в члени Національної Спілки письменників України.

В. О. Бевз познайомив студентів з життєвим та творчим шляхом двох видатних жінок, почитав їхні твори та подарував для бібліотеки збірки їх поезій. Студенти  32 групи Квітка Євгеній, Караван Інна, Прядко Карина та Семенцова Оксана також прочитали поезії Тамари Корсунської, віддавши, таким чином,  данину поваги і любові до творчої спадщини корсунської майстрині слова.