Кожен з нас вважає себе патріотом. Тим, хто любить, поважає свою прекрасну і мальовничу країну – Україну. Саме таку любов продемонструвало наше молоде покоління на ІІІ міських  Іграх патріотів, які відбулися 21 квітня в приміщенні районного будинку культури.
В іграх брали участь команди ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, Гімназії та Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу.
За лаштунками вирував шквал емоцій та радості, а на сцені учні та студенти проявили неабияку винахідливість, витримку, зібраність та гострий розум.
Організатори підготували цікаві завдання, конкурси, щоб учасники виявили свої здібності: артистичність, творчість, лідерство, оригінальність, організованість тощо.  До речі, саме за ці якості і нагороджували переможців.
Студенти нашого педагогічного коледжу продемонстрували гарні знання з історії та української літератури.   На іграх патріотів коледж представляли: студенти 43 групи – Литовченко М., Пухлій Р., Москаленко Л.; студенти 25 групи – Богданов Р., Маняк О.; студентка 41 групи: Бадрак М. Саме завдяки їм команда педагогічного коледжу отримала відзнаку кращого творчого колективу. Їх червоні чобітки і вишиті сорочки додавали впевненості в творчих конкурсах та на індивідуальних змаганнях.
Гарні лідерські якості виявила Бадрак М. У конкурсі на  знання історії гарно  проявили себе  Богданов Р. та Маняк О.  Глибокі знання з української мови та літератури виявили Пухлій Р. та Москаленко Л., а справжніми артистами показали себе Литовченко М., Пухлій Р. та  Бадрак М.
Не можна не відмітити те, що наші студенти отримали ще одну відзнаку – Диплом найкращого спікера. Студентка 43 групи  Москаленко Л. своєю яскравою промовою зуміла достукатись до сердець глядачів.
Звісно, перемога  не була б перемогою без групи підтримки. Саме вболівальники вселяли впевненість у правильних відповідях наших учасників, давали їм сили і наснаги, вірили в них. Адже вони не тільки підтримували команду, а й допомогли їм здобути додаткові бали у конкурсах.
Можна відмітити особливу участь студентів 41 групи  Козій Альони, Литвин Альони, відмінний музичний слух студентки 31 групи Розсохи Юлії, таланти студентів 34 групи, які створили чудові плакати.
Щиро дякуємо всім студентам та викладачам педагогічного коледжу за допомогу і підтримку. І нехай кожен з нас відчуває себе патріотом!

Untitled.FR12-1