Сучасні бібліотекарі і книгу порадять, і підкажуть відповідь на різні питання,і презентацію книги підготують! «Бібліотекар повинен уміти все» – вважають бібліотекарі педагогічного коледжу.
29 вересня 2015 року у читальному залі сиділи уважні слухачі, студенти першого курсу, а для них старші студенти- активісти бібліотеки Тетяна Бак, Олег Совгиря, Дарина Трофімова, Олена Педоренко підготували разом з бібліотекарями програму під час якої поетичним словом розповіли про книгу, історію виникнення та про книгозбірню. Виступала й «Книжкова муза», звучали музичні вітання та вірші.
Гостями свята були ветеран бібліотечної справи, бібліограф ЦРБ Якубенко В.А.,головний редактор газети «Корсунь» Савранська Г.Г.
Принагідно звернули увагу всіх присутніх на стенд з бібліотечними новинками, серед яких багато подаровано книг, зокрема від Віктора Жадька, письменника й науковця.
Своїх бібліотекарів студенти привітали зі святом і сфотографувалися на згадку. На фото – завідувач бібліотеки коледжу Бенеда С.Л., бібліотекарі Кравченко М.В. та Савицька О.В., бібліограф ЦРБ Якубенко В.А, студенти першого курсу.