25 лютого – 145 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки.
У рамках святкування ювілею Лесі Українки у читальному залі коледжу була підготовлена книжкова виставка «Ти себе Українкою звала» (до 145 річниці від дня народження Л.Українки), проведено літературно-музичну подорож «Дочка Прометея», який підготували бібліотекарі коледжу Кравченко М.В. та завідуюча бібліотекою Бенеда С.Л. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли студенти 13, 22, 25, 33, академічних груп педколеджу.
Подорож складалася з чотирьох сторінок:

  1. «Біографія Лесі Українки».
  2. «Творчість Лесі Українки. Конвалія».
  3. «Любов до народу».
  4. «Єдина! На всю Україну!»

Кожна сторінка цього видання ознайомила студентів з творчістю великої поетеси, торкнулися ширше її життєвого шляху та творчості. Біографія Лесі мелодійно перепліталася з декламацією її поетичних творів. Як зачаровуюче звучали такі до болю знайомі рядки: «Хто вам сказав, що я слабка», «Надія», та багато інших! Вся подорож була пронизана легким сумом, присутнім у ліричній поезії, глибокою любов’ю до рідної землі, неньки України. «…Вона була, є  і буде. Дякуймо за це долі, що  зродила на нашій землі Лесю Українку, яка стала  символом  і гордістю нашої України, яка вірила у своє  безсмертя і стала  безсмертною», – щиро промовляли студенти поціновувачі Лесиного слова.
Видатні поети ніколи не полишають нас. З’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, із їхнім пориванням до волі й щастя, вони крокують великою землею безсмертя. Будуть відходити віки, будуть приходити віки…а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ. То ж будемо і ми вчитися терпінню, вірі, любові і надії у нашої неповторної Лесі.
Запрошуємо всіх студентів завітати до бібліотеки та наодинці пройтися життєвим та творчим шляхом поетеси Лесі Українки.