Кожен із нас переосмислює історію України, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

З 23 по 26 листопада 2015 року в Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі пройшли заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

В академгрупах проведено уроки пам’яті, студентів ознайомлено з книгами, публіцистичними виданнями, архівними матеріалами. В науково- методичній лабораторії було проведено Урок пам’яті «Мертві не просять, живі не забудуть…». Студенти прочитали поезії, ознайомилися з хроніко – документальним фільмом «Великий злам» та трагічними подіями 1932-1933 рр., які навічно вписали чорну й ганебну «славу» тоталітарної держави в життя українського народу.

27.11.2015 року у вестибюлі навчального корпусу біля символічного столу пам’яті із колосками при запаленій свічі було представлено бібліографічний огляд літератури «Голодомор: часи відчаю» та творчий конкурс, в якому взяли участь студенти коледжу.

Адміністрація, профком та студенти коледжу взяли участь у міському мітингу – реквієм біля пам’ятника жертвам голодомору.

Заходи проводили викладачі циклової  комісії соціально-економічних дисциплін: Семененко Л.М., Рибченко С.М., Ткаченко А.П., Гончаренко С.М.