Ясне проміння на пастельних тонах повсякдення пишними трояндами, тендітними ліліями і тихими скромними ромашками щедро вимережило день випускного у педагогічному коледжі ім. Т.Г.Шевченка. 24 червня вулиці Корсуня заповнилися містянами та гостями, які прийшли провести випускників з юності у доросле життя. Вчорашні студенти – переможно гарні, бо примхлива мода цьогоріч повер­нула молодим дівчаткам легкі, як хмаринки, вечірні сукні, а контрастно строгі костюми хлопців ще більше додали юнакам мужності. Блискучий потік святкової процесії – 132 випускників   разом   із   керівниками   академгруп   А.П. Ткаченко,
Т.С. Березівською, Н.А. Заграй, О.О. Боровик, С.В. Лисенко рушив до районного будинку культури.

«Намалюю тобі сонце…» – оксамитовими голосами проспівали студентки, розпочавши свято піснею, вклавши в неї чисті почуттями юних дівочих сердець. Зворушлива пара юних вихованців танцювального колективу «Фієста» РЦДЮТ Олександра Павленко та Нікіта Якубовський талановито виконали хореографічну композицію.

Душевній атмосфері, що панувала в залі, додав добрих емоцій виступ заслуженого журналіста України, поета, директора ТРК «Рось» Михайла Калініченка. Привітавши всіх зі святом, він наголосив, що педагогічний коледж не залишається осторонь найбільш знакових мистецьких подій Черкащини, і подякував директору Людмилі Семененко, яка всіляко долучає студентів до участі у творчих дійствах. Зокрема, в травні цього року вихованці закладу взяли участь у Всеукраїнському фестивалі телепрограм «Кобзар єднає Україну». В знак поваги і вдячності гість свята вручив директору коледжу почесну відзнаку Оргкомітету фестивалю.

Ще одним доказом справжньої майстерності майбутніх педагогів стали невеличкі кінострічки, які кожна академгрупа зняла про своє студентське життя. Після завершальних титрів очі глядачів відірвались від екрана, а на сцені завирувала справжня музична феєрія. Вокалісти дзвінкоголосо й упевнено співали як українською, так і англійською, а пісня «Вчительська доля», яка є візитівкою вокального ансамблю «Вербиченька» (художній керівник Є.А.Тарасенко), прозвучала як підтвердження того, що нинішні випускники є вже і сформованими педагогами, і справжніми вокалістами. Коли ж переможниця численних районних, обласних і всеукраїнських вокальних конкурсів Дарина Харченко співала про мамину любов, щемливий смуток забринів в очах усіх присутніх матерів. «Я стільки зайвих слів тобі сказала, а треба було мовити «пробач»…» – і вже не сила було стримати сліз… Такі прості і водночас глибокі слова пісні пролетіли красиво та палко, як бурхливі студентські роки, як перші заняття і перші уроки життя…

Розчулені батьки щедро аплодували, а далі й самі вийшли на сцену – зі словами «дякуємо Вам за наших дітей!» та з рум’яним запашним короваєм. Вони вручили його Людмилі Семененко – не просто директору закладу, а й досвідченому викладачу та по-материнськи чуттєвому наставнику. Тепло зустрічали випускники на сцені й заступника директора з навчальної роботи Світлану Рибченко, яка привітала своїх дорогих вихованців зі здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», з любов’ю бажала їм подальшої самореалізації, успіхів та добра.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв-захисників Вітчизни, а директор педколеджу подякувала колишнім випускникам навчального закладу, батькам студентів, які захищали Україну і нині виконують обов’язок в зоні АТО, за мужність і героїзм, які вони щоденно проявляють, захищаючи наші східні кордони.

Після прощального вальсу настала найбільш хвилююча мить. На сцену один за одним підіймаються за своїми дипломами студенти п’яти академічних груп.

«Пам’ятайте, справжні скарби – це скарби вашої душі: доброта, щирість, совість, – звернулась до щасливих, сповнених світлих сподівань випускників, Людмила Семененко, – Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, любіть, боріться за неї. І тоді на пурпурових вітрилах надій, що мають всепереможну силу, ви зумієте сміливо прямувати вперед. Кожен до свого омріяного щастя».

Олена МАРЧИК