Саме цього прагнули досягти студенти та їх наставники з Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім.Тараса Шевченка, зібравшись на щорічні березневі Шевченківські читання, що відбулись у формі зустрічі з маститими майстрами рідного слова.
Цього разу сприймали силу поетичного слова Тараса Шевченка через призму творчості Володимира Затуливітра, відомого українського поета, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка та премій ім. Павла Тичини і Павла Усенка. Тому першим зі сцени прозвучав його програмний вірш «Трійця», а далі студенти ілюстрували свої думки іншими талановитими поезіями, піснями на слова Т.Шевченка та В.Затуливітра, хореографічними композиціями.
Спогадами та оцінками творчої й громадської діяльності В.Затуливітра поділилися поет, прозаїк, публіцист, перший заступник голови Національної спілки письменників України Володимир Шовкошитний, журналіст і літератор Микола Гриценко, голова Всеукраїнського фонду імені В.Затуливітра Любов Снісар. Всі вони підкреслювали, що Володимир Затуливітер вчився у Кобзаря не тільки бунтарському духові, але й нести людям чесне, відверте і правдиве поетичне слово.
-Тарас Шевченко – духовний батько кожного українця, тому наше товариство одним з головних завдань ставить пропаганду творчості Кобзаря та донесення творчості лауреатів Національної премії ім.Т.Г.Шевченка, таких як В.Затуливітер, до широких верств українців,- говорила голова обласного товариства «Просвіта», випускниця Корсунь-Шевченківського педучилища Олена Фещенко (до речі, один з ініціаторів проведення цієї зустрічі).
Сильне емоційне враження справив виступ канівської поетеси Віри Носенко, яка вела мову про вплив  Тараса Шевченка на власну творчість і сколихнула душі віршами про переживання та сердечний біль матерів, чиї сини воюють в АТО.
– Традиційне свято слова Тараса Шевченка ми намагались використати для виховання у наших студентів патріотизму і любові до рідного слова, пізнання новаторської поетичної творчості В.Затуливітра, гордості за велику культуру українського народу,- прокоментувала літературні читання директор педколеджу Людмила Семененко. – Судячи з реакції залу та вражень від особистих зустрічей і спілкування  з відомими українськими літераторами, це нам вдалося.

Людмила Моренко