Робота педагога вимагає постійної роботи над удосконаленням своїх теоретичних знань, практичних умінь і навичок.  З цією метою в педагогічному коледжі постійно працює психолого-педагогічний семінар, який дає можливості кожному педагогу перебувати у курсі сучасних методів, методик і технологій викладання предметів та дисциплін; знайомитись із досвідом вітчизняних та закордонних колег; застосовувати на практиці все найкраще для того, щоб  заняття  були сучасними і відповідали потребам та інтересам  студента  ХХІ-го сторіччя.

Педагоги коледжу перебувають у постійному пошуку, займаються саморозвитком, який дозволяє їм бути впевненими у своїх можливостях.

Робота психолого-педагогічного семінару спрямована на підвищення професійно-педагогічної культури педагогів і комплексне методичне забезпечення навчально-виховного процесу; стимулює процес створення і впровадження нових педагогічних ідей, технологій навчання і виховання, забезпечує експериментальну перевірку їх ефективності.

Так на психолого-педагогічному семінарі, який відбувся  28.12.2015 р. викладачі комісії психолого-педагогічних дисциплін Березівська Т.С., Попик О.О. та Чечель С.М. виступили з досить актуальними питаннями: «Графічні організатори навчального процесу»,  «Конфліктність особистості педагога» та  «Здоров’я педагога: як його зберегти?». Вони використали конкретні приклади, елементи майстер-класу, тести, підготували цікаві презентації. Такі семінари носять теоретично-практичний характер і з цікавістю сприймаються всім педагогічним колективом.