Мольберти, фарби і натхнення — все, що було потрібно 22-м учасникам І пленерного конкурсу «Таланти твої, Корсунщино», що відбувся на День міста, 10 вересня, на території Заповідника.

Організували справжнє свято для художників педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв ім. К.Г.Стеценка та Державний історико-культурний заповідник.

До конкурсу були запрошені діти від 5-ти до 17-ти років. Оцінювалися також роботи учасників старшого віку до 25-ти років. Кожен з художників обрав краєвид до душі, який пензлем переносив на полотно. Працювали всі старанно і натхненно. По закінченні на балконі палацу Лопухіних дипломами та медалями були відзначені кращі картини.

Рішенням компетентного журі у складі Ярослава Байди, Катерини Паливоди, Світлани Костенко та Віри Прокопенко Гран-прі конкурсу було присуджено Шпотак Олесі. Переможцями у ІІІ віковій категорії (13-16 рр.) стали 1 місце – Сідіченко Галина, 16 р. (викл. Л.Шевченко); 2 місце – Самойленко Галина, 16 р. (викл. Я.Байда); 3 місце – Било Андріана, 13 р. (викл. Л.Шевченко). Кращими у IV віковій категорії (17-25 рр.) стали: Кушебаєва Наташа, І місце, 17 р.(викл. К.Паливода); Самойленко Марія, ІІ місце,18 р. (Я.Байда); Слупська Яна, ІІІ місце, 17 р. (викл. Я.Байда). У номінації «Графіка» І місце здобула Будник Марина (викл. К.Паливода).

Ворона Вікторія, Бондаренко Євгенія, Гуцаленко Ярослав (викл. В.Прокопенко); Щаслива Влада (викл. В.Кушніренко); Харитонова Настя, Чумакова Юля, Печена Альона — студентки педагогічного колледжу (викл. Я.Байда) отримали дипломи за активну участь у пленерному конкурсі. Також всіх викладачів нагородили подяками за високий професійний рівень підготовки вихованців.