Підсумки проведення

декади соціально-економічних дисциплін

З 31 січня по 8 лютого в коледжі відбулася декада соціально-економічних дисциплін. В рамках декади викладачами та студентами проведено ряд навчально-виховних заходів.

Розпочався тиждень з озвучення радіогазети: До Дня пам’яті героїв Крут «Героїзм і трагедія нашої історії» 31 січня  та 01 лютого        «До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту: «Це страшне слово «Голокост»».

Наступним етапом у проведенні декади був круглий стіл за участі наукових співробітників Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, викладача  Козостриги Т.Ф. та студентів 4 курсу. Тема: «Важливі віхи в історії України»

4 лютого відбулася студентська конференція на тему «Становлення української автокефалії. Томос», яку приготували та провели викладачі Семененко Л.М., Рибченко С.М., Дремлюк С.П.

Начальник Корсунь-Шевченківського РС  з питань пробації  Міністерства юстиції  Жало С.М. провела лекцію «Деструктивні наслідки булінгу в майбутньому житті» для студентів 42-І групи.

5 та 6 лютого було проведено олімпіади з історії України серед студентів ІІ курсу та Всесвітньої історії серед студентів І курсу, відкриті заняття, конкурс стінгазет, екскурсії студентів у Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник та у музей навчального закладу.

 

Результати олімпіад.

1.      Олімпіада з всесвітньої історії

І місце Залізна Тетяна (14 група)

ІІ місце Загородній Максим, Приймак Роман (12 група)

ІІІ місце Клименко Тетяна (13 група)

2.      Олімпіада з історії України

І місце – Савич Аліна (21 група)

ІІ місце – Гребіник Яна (23 група)

ІІІ місце – Дьолог Софія (22 група)

Конкурс плакатів:

11 група

Кузьменко Вікторія

Кузьменко Інна

Зварич Божена

Кузьменко Сніжана

Савущик Діана

 

12 група

Шкляренко Сергій

Ткаченко Тетяна

Кравець Вікторія

 

 

13 група

Юрик Вікторія

Вовк Анна

Шост Тетяна

Пшоно Денис

 

14 група

Вихристенко Владислав

Пшоно Максим

Здорик Олексій

Сидоренко Антон