Вітаємо вас на сайті Комунального вищого навчального закладу “Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради”.

Наш заклад має давні й глибокі традиції підготовки педагогічних кадрів, чітко позиціонує своє місце серед ВНЗ України, вирізняється самобутністю й значним творчим потенціалом.

Ми прагнемо бути центром освіти і культури Надросянщини. Наші випускники – висококваліфіковані фахівці, котрі працюють майже у всіх школах Черкаської області, в багатьох регіонах України. Разом із здійсненням фахової підготовки майбутніх учителів коледж дбає про гармонійний розвиток особистості кожного студента.

На сайті ви можете познайомитися з історією та сьогоденням педагогічного коледжу, його структурою, навчальною діяльністю, матеріально-технічною базою; дізнатися про роботу студентського самоврядування, профкому, про здобутки творчих студентських колективів, спортивні досягнення студентів.

Наші абітурієнти та їх батьки матимуть можливість знайти всю необхідну інформацію про умови прийому до педагогічного коледжу на сторінці «Вступникам».