День знань – 2015 у Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі ім. Т.Г.Шевченка пройшов як свято українського патріотизму. Весь колектив радо зустрічав на лінійці нове поповнення. 130 юнаків і дівчат прийняли посвяту у студенти, склали клятву.
У вітальному слові директор коледжу, кандидат філософських наук Семененко Людмила Миколаївна відзначила важливість здобуття вищої освіти, вручила грамоти кращим студентам, побажала всім творчих успіхів у навчанні та праці, зазначивши, що в такий нелегкий для держави час у коледжі формується майбутня освітянська еліта України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв «Небесної сотні» та українських воїнів, котрі загинули під час антитерористичної операції на Сході нашої країни. Підтримуючи Всеукраїнську акцію «Перше вересня без квітів», викладачі та студенти коледжу зібрали кошти для тяжкопораненого в АТО батька четвертокурсниці Деміч Аліни.
На святі прозвучали пісні у виконанні студентів Дарини Харченко, Катерини Ковтун та Ольги Твердохліб.
Після лінійки у академгрупах проведено перший урок «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!»
Студенти з хвилюванням гортали сторінки історії України, з гордістю розповідали гостям, ветеранам педагогічної праці, однокурсникам про боротьбу за справедливість, про те, що українці – велика нація, гідна мати достойне місце у світовій спільноті.
Цікаві оповіді про державні символи України, про визначних людей, чиї імена назавжди увійшли в історичну пам’ять, у душу українського народу розширили знання щодо відстоювання національної честі і гідності.
Студенти 35 групи з курсовим керівником Сизоненком О.В. вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні», поклали квіти до їх портретів у центрі міста. Були горді, що Україна виховала людей, здатних захищати справедливість, відстоювати національну честь і гідність.
Свято закінчилося. На всіх чекають студентські будні, зустрічі з улюбленими викладачами, рідні аудиторії, бібліотека, труднощі здобуття знань і радість пізнання.
Отже, у добру путь!