Комісія працює над реалізацією проблеми «Формування вчителя-інтелігента,  високоосвіченого, творчого фахівця засобами мистецтва».

Предметна  комісія викладачів музичних  дисциплін та зображувальної діяльності. 2017 рік.  Зліва направо:  Тарасенко Є.А., Артеменко Л.М., Байда Я.П., Литвинова Л.П., Сіренко В.О.

Тарасенко Євгеній Анатолійович, голова комісії. Закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова у 2001р. У коледжі працює з 1995року. Спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист». Викладає музичне виховання з методикою навчання, керівник аматорського народного вокального ансамблю «Вербиченька».

 Артеменко Любов Миколаївна, закінчила Київський державний художній інститут у 1988 році. У коледжі працює з  1985 року.    Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.  Викладає образотворче мистецтво з методикою навчання, методику трудового навчання з практикумом.

 Литвинова Людмила Петрівна, закінчила Кіровоградський педагогічний інститут у 1986 році. У коледжі працює з 1986 року.  Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.  Викладає музичне виховання з методикою навчання, керівник аматорського народного хорового колективу.

 Сіренко Василь Олександрович, закінчив  Київський педагогічний інститут ім. О.М.Горького.  У коледжі працює з 1983 року. Спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії. Викладає методику трудового навчання з практикумом.

 Байда Ярослав Петрович, закінчив  Черкаський  художньо-технічний коледж та  Кіровоградський інститут регіонального управління і економіки.

 У коледжі працює з 2016 року. Викладає технологію мистецтв.

 Робота комісії спрямована на якісну підготовку вчителів молодших класів. Члени комісії активно працюють над методичним забезпеченням предметів художньо-естетичного циклу, розробляють навчальні програми, методичні розробки, посібники.

В центрі уваги – особистість студента: виховання у нього любові до мистецтва, розвиток естетичних смаків, формування творчої уяви, самореалізація у різних видах діяльності.   Колективи студентської художньої самодіяльності та учасники гуртка живопису беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських, регіональних  фестивалях  та конкурсах, у яких займають призові місця. В коледжі постійно проводяться виставки декоративно-прикладного мистецтва та живопису.

Суттєвим є внесок керівників творчих колективів та гуртків у підготовку та проведення загальноколеджних та районних мистецьких заходів.

 Методичні матеріали за 2017 рік:

Тарасенко Є.А., навчальний посібник «Музичне виховання в молодших класах загальноосвітньої школи», «Музично-дидактичні ігри в початковій школі»;

Сіренко В.О., методична розробка  «Методика навчання учнів прийомів виготовлення виробів з лози»,  методична розробка «Виготовлення виробів з ниток, шнура та сутажу»,  методичні рекомендації «На допомогу студенту –практиканту»;

Артеменко Л.М., підручник «Образотворче мистецтво з методикою навчання в початковій школі», методична розробка «Види та жанри образотворчого мистецтва», «Дизайн на уроках образотворчого мистецтва і трудового навчання» ;

Литвинова Л.П., методична розробка «Хоровий спів як вид мистецтва»;

Байда Я.П.  «Таємні знання», «Писанкарство. Таємничі символи прадідів» .