19 січня наш коледж відвідав Анатолій Васильович Горовий. Анатолій Васильович – науковець, поет, прозаїк, художник, довгий час працював старшим науковим співробітником Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У Вікіпедії дано короткий огляд його творчості: «А. Горовий – автор двох прозових книг: «Доки шабля в руці» — химерна повість для дітей та дорослих та «Аліпій — перший руський іконописець» — повість про події XII ст. У 2009 р. вийшла збірка поезій «Там, за обрієм, коротка мить».
В 2008 відбулися перші персональні виставки живописних робіт А. Горового. Пише в стилі експресіонізму.
А. Горовий — один із творців принципів сучасної музейної педагогіки. Автор ідеї сприйняття молодим поколінням музейних парадигм через власні творчі зусилля.
У 2009 р. за сценарієм А. Горового «Стріла заздрощів» був знятий експериментальний художньо-документальний фільм про лікаря-ченця Агапіта. В цьому фільмі А. Горовий зіграв головну роль.
Починаючи з 2009 р. за сценарієм Анатолія Горового та режисера Богдана Браги на телеканалі «ГЛАС» вийшли документальні фільми:
«Агапіт. Стріла заздрощів – поєдинок»
«Князь – інок. Микола Святоша»
«Канівський хорал Любов Міненко»
«Що може художник Валерій Франчук?»
«Сергей Урусевский»
«Художник і час. Іван-Валентин Задорожний»
В 2014 вийшла друком книжка Анатолія Горового «Забутий митрополит Сильвестр Косов».
Анатолій Васильович зустрівся з творчою молоддю нашого закладу й дав майстер-клас для студентів, що захоплюються поезією і роблять перші спроби писати власні поезії.