Напередодні 125 річниці від дня народження українського письменника П.Г. Тичини в читальному залі коледжу бібліотекарем Кравченко М.В. була проведена виховна година на тему «Мова Тичини – співучий струмочок».
Відзначаючи річницю ми мали можливість ще раз звернутися до геніальної особистості державного та громадського діяча, академіка, талановитого поета, модерніста, який зробив значний вклад у розвиток української літератури першої половини ХХ століття.
Навіть після 125-ти років від дня свого народження Павло Тичина й до сьогодні залишається досить загадковим поетичним феноменом в українській літературі.
Дійшли висновку, що суперечливих фактів з його біографії вистачить не на одну книгу. Тичина-геній, Тичина-музика,Тичина, якого знають всі. Тичина, якого так ніхто і не пізнав…
У виховній годині брали участь студенти різних академічних груп: Кива А. – 14 гр., Пісковий Я. – 25гр, Бак Т., Кривонос В. та Миколенко А. –  33гр., Малинко В.,та  Будченко Б. – 35гр., Гулінська Н. та Бондаренко А. – 42гр., Совгиря О. – 45гр. Вони відповідально віднеслись до заходу, були активними та зібраними. А гості виховної години відкрили для себе багато цікавого, нового, а також отримали величезне задоволення.