Останній дзвінок на останній урок пролунав для випускників Корсунь-Шевченківського педколеджу урочисто й видовищно, зворушливо й зі сльозами на очах – так завершували своє чотирирічне навчання випускники Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка. 24 травня кожному з 125 студентів-четвертокурсників пов’язали шовкові стрічки з написом «Випускник-2017» і вони вишикувались в голові колони студентів, викладачів, ветеранів педагогічної праці. Після покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку, пам’ятному знаку Небесної сотні, барвиста колона з прапороносцем на чолі під звуки духового оркестру попрямувала до районного будинку культури. Зупинку зробили на вулиці Шевченка, щоб покласти квіти до пам’ятника Кобзарю у сквері його імені.

Під дружні оплески всіх, хто вболіває й підтримує випускників, четвертокурсники піднялися на сцену будинку культури. Директор педколеджу Людмила Семененко привітала вихованців із завершенням навчального року, побажала успішно скласти екзамени, а на новому етапі свого життя крокувати вперед впевнено й творчо, зі сміливими мріями. Чимало студентів були відзначені грамотами за успіхи у навчанні, громадській та волонтерській роботі, одержали посвідчення керівників самодіяльних дитячих хорових, вокальних, танцювальних колективів та гуртків образотворчого мистецтва. 26 студентів було нагороджено за успішне проходження всіх видів педагогічної практики. Районний відділ культури відзначив грамотами студентів – учасників аматорського театрального колективу РБК під керівництвом Тамари Давиденко, який цього року став переможцем обласного огляду-конкурсу «Свою Україну любіть». Трьом випускникам іменні медалі за спортивні досягнення вручив директор дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Федоренко.

Директор педколеджу Людмила Семененко представила відеозвіт про навчально-виховну, науково-методичну та практичну підготовку студентів у 2016-2017 н.р., насичене й цікаве життя четвертокурсників і підкреслила наприкінці, що знання і навички, здобуті в коледжі, дають можливість кожному випускникові стати конкурентоздатними на сучасному ринку праці, успішно вступити до вузів ІІІ-ІУ рівнів акредитації.

Випускники щиро дякували своїм наставниками за науку і душевне тепло, подарували викладачам квіти. А потім всі разом тішилися великим концертом студентської художньої самодіяльності.

І ось всі випускники знову на сцені, де для них і пролунав останній дзвінок. Попереду ще екзамени, але вже зовсім скоро, 1 вересня більшість з них почує дзвінок на свій перший професійний урок у тих школах, з яких розпочнеться їх трудовий шлях.