В рамках декади комісії психолого-педагогічних дисциплін відбулись педагогічні читання, присвячені  видатному українському педагогу В.О.Сухомлинському на тему «В.О.Сухомлинський про педагогічну майстерність вчителя» для студентів коледжу, в якому взяли участь старший викладач, голова комісії психолого-педагогічних дисциплін – Березівська Т.С., викладач педагогіки – Чечель С.М., студенти 42 групи – Гулінська Неля, Каптенко Ярослава,  Бондаренко Анастасія,  Панова Анастасія,  студенти 32 групи – Антоненко Любов, Прядко Карина, студенти 33 групи – Оришеч Лариса,  Соловищук Катерина.

Виступаючі познайомили слухачів про особливості взаємин вчителя і учнів в процесі навчання і виховання, єдність духовного життя вчителя і учня як основи принципів виховання В.О. Сухомлинського, зміст розвитку творчості вчителя у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського, особливості соціально-педагогічної діяльність вчителя початкових класів. Цікаво було висвітлено роль провідних функцій педагогічної діяльності вчителя. Студенти показали погляди В.О.Сухомлинського на питання ролі вчителя у вихованні моральних цінностей та майстерності їх виховання у молодших школярів.

Цікавою були презентації  «Історія одного життя» та «В.О.Сухомлинський про педагогічну майстерність вчителя», підготовлені викладачем Березівською Т.С. та студенткою 32 групи Караван Інною.

По закінченню декади було видано збірку виступів викладачів та студентів на педагогічних читаннях.