14 жовтня у районному будинку культури відбулася  юнацька  патріотична гра  “Козацькі забави” у рамках районного арт-фестивалю «Покровське коло».

Команди юних патріотів продемонстрували знання з історії Збройних Сил України та історії козацтва, взяли участь у конкурсі на кращу стройову пісню, речівку, девіз, змагалися на спортивній смузі перешкод та у стройовій підготовці.

У змаганнях коледж представляли Богданов Руслан (отаман), Пісковий Ярослав, Скрипничук Ілля, Веретільник Віталій, Іванчук Валерій, Карпенко Ярослав, Улизько Вадим, Музика Владислав.

Вітаємо команду наших козаків з перемогою  (ІІ місце)!

Нехай завжди з вами будуть невичерпна енергія, сила козацького духу, віра у здійснення всіх ваших мрій!

 

1

16 жовтня 2016 року у рамках арт-фестивалю «Покровське коло» відбувся районний конкурс народної естетики «Ми землі і сонця вірні діти» (українські стилізації). Метою конкурсу є робота юних патріотів України на засадах популяризації національних традицій у сфері моди, здорового способу життя духовно багатої та естетично розвиненої особистості.

2 місце   у  номінації «Костюм у народному стилі» зайняла студентка 24 групи   Анастасія Лисенко

3 місце у номінації: «Українська зачіска» зайняла студентка 42 групи Антоненко Любов (модель Меланченко Альона, студентка 44 групи)