День студента – свято молодості, невичерпної енергії і завзятості. Весело, креактивно, нестандартно, яскраво, незабутньо і цікаво – так святкували День студента у Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі! Своїми кращими традиціями, досвідом, влучними порадами ділились студенти старших курсів з першокурсниками.

17 листопада 2015 року в стінах актового залу Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу  відбувся  розважальний вечір з нагоди студентського свята «У ритмі життя!». Адже у цей день усе тільки для студентів і тільки про студентів. Захід розпочався із нагородження грамотами кращих студентів коледжу: відмінників навчання, громадських активістів, спортсменів  та переможців  олімпіад із загальноосвітніх дисциплін.

Святково прикрашена сцена, запальні пісні, жартівливі мініатюри зі студентського життя, влучні поради від старшокурсників створили в актовому залі веселу, святкову атмосферу і додали гарного настрою глядачам.

Захід підготували студенти 41 групи, керівник групи Ткаченко А.П. та голова комісії викладачів музичних дисциплін та зображувальної діяльності Тарасенко Є.А.