Біла Церква входить до списку історичних міст України та є найбільшим культурним осередком Київської області з археологічними та культурними пам’ятками різних часів, назвами вулиць, площ та парків, що присвячені відомим діячам різних епох.
Ми відвідали  дендрологічний парк «Олександрія», який славиться своїми знаменитими мармуровими і бронзовими скульптурами, декоративними композиціями з великих брил  і штучних підвищень,  водоспадами і фонтанами. Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника графа Франциска Ксаверія Браницького  як предмет родинної гордості та магнатської величі. «Олександрію» у різні роки відвідували Г.Р. Державін, О.С. Пушкін, Т.Г. Шевченко, Адам Міцкевич та сотні інших видатних людей.
Студенти нашого коледжу відвідали Київський драматичний театр ім.П.Саксаганського, де переглянули чудову театральну виставу за всесвітньовідомим романом Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея». Неймовірні враження, глибокі переживання, цікава інтрига, феєричні почуття та елементи містики не залишили нас байдужими.  Ми отримали велике задоволення від перегляду. Вразила гра акторів, музика, костюми, декорації.
Поїздка залишила масу приємних вражень.