День вишиванки – свято, покликане зберегти споконвічні традиції українського народу. Ювілейний, п’ятнадцятий,  День вишиванки присвячено етномузиці та екологічним питанням.

Вишиванка з давніх-давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

Це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

У педагогічному коледжі до Всесвітнього дня вишиванки проведено урок-дослідження з історії України на тему: «Вишиванка – твій генетичний код» (викладач-методист Козострига Т.Ф.)

Студенти 21 групи підготували чотири тематичні виставки, відшукали цікаві факти з історії вишиванки, матеріали про особливості святкування Дня вишиванки у світі. Студентка 21 групи Корпаєнко Анна розповіла про свою вишиванку, вишиту прабабусею.

У читальному залі  фахового коледжу організовано виставку творчих робіт студентів відділення підготовки вчителів трудового навчання та технологій з декоративно-ужиткового мистецтва,   підготовлено цікаві  локації з  виставкою вишитих рушників, ікон, ляльок-мотанок, символів та національних атрибутів України. Ми шануємо традиції нашого народу!