Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг героїв, які перемогли нацизм. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановувала пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. 

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська Росія, яка говорить про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом росіян». Сьогодні саме РФ, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і руйнує мир у Європі.

У ці травневі дні в кожному з нас воєдино зливаються почуття болю, безмежної радості та гордості за власний народ.

Цей день був особливим і у нашому коледжі.  Всі учасники навчального процесу та працівники хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за свободу. Також Викладачі Паливода К.В. та Бутченко В.В. провели майстер-клас з виготовлення маків як символів пам’яті та разом зі студентами 12 групи представили патріотичний флешмоб «Квітка пам’яті».

Пам’ятаємо, Цінуємо, Перемагаємо!