Кожен викладач прагне зацікавити студентів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і викладачі математичних дисциплін.

Зацікавити розум студента – ось що є одним з основних положень нашої доктрини.

Одним із засобів зацікавлення студентів математикою є добре продумані змістовні заходи. Які дають можливість: ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки; розкривають красу математичних понять; поглиблюють здобуті на заняттях знання та застосування їх на практиці; прищеплюють любов до математики; сприяють розвитку і виявленню здібностей; розвивають кмітливість і математичне мислення; виховують колективізм, відповідальність за виконану справу; сприяють створенню атмосфери взаємоповаги між викладачами та студентами.

Одним із таких заходів і є проведення математичної декади в коледжі. Методи та форми її проведення можуть бути різними, але мета одна – зацікавити та залучити до роботи якомога більше студентів.

З 10 по 21 лютого 2020 року в КВНЗ «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»  проходила декада математичних дисциплін, яка вже стала традицією, як для викладачів так і для студентів коледжу.

В рамках декади було проведено ряд цікавих виховних заходів, конкурсів при активній участі студентів.

Розпочалася декада радіовиступом Вихристенка Владислава, студента 25 групи, який оголосив всі конкурси та план роботи декади математики.

Вже у понеділок інформаційну дошку коледжу було прикрашено  змістовною інформацією про математику та цікаві факти з життя  відомих українських математиків, задачами та ребусами.

Серед студентів 1 – 2 курсів 11.02.2020 та 13.02.2020 було проведено олімпіаду з математики.

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СТУДЕНТСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ 

СЕРЕД СТУДЕНТІВ ПЕРШИХ КУРСІВ!

ЛАНОВУ ДІАНУ – І МІСЦЕ (13 група)

ВАЛУЄВА ВЛАДИСЛАВА – ІІ МІСЦЕ (15 група)

СЕМЕНЮК ХРИСТИНУ – ІІІ МІСЦЕ (15 група)

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СТУДЕНТСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

СЕРЕД СТУДЕНТІВ ДРУГИХ КУРСІВ!

КЛИМЕНКО ТЕТЯНУ – І МІСЦЕ (23 група)

МАРЧЕНКО ВІТАЛІНУ – ІІ МІСЦЕ (23 група)

ЗАЛІЗНУ ТЕТЯНУ – ІІІ МІСЦЕ (24 група)

МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЬ!

11.02.2020 року відбулася науково – практична конференція на тему: «Інноваційні технології на уроках математики в НУШ», учасниками якої стали студенти 3-х курсів:

Лисенко Тетяна, 31 група;

Хвиль Оксана, 31 група;

Ткач Олексій, 31 група;

Дьолог Дарина, 32 група;

Голубєва Юлія, 32 група;

Клемпетюк Анастасія, 32 група;

Лавренко Анастасія, 33 група;

Єрмоличева Ірина, 33 група;

Федосенко Віола, 33 група.

Які підготували презентації та відеоматеріали застосування інноваційних технологій на уроках математики під час проведення пробних уроків в Корсунь-Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, яка є базовою школою для проходження практики. Хочеться відмітити хорошу підготовку до уроків, адже студенти тільки розпочали практику і це для них були перші показові уроки із застосуванням інноваційних технологій. Вони сприяли водночас і глибокому засвоєнню матеріалу і позитивному емоційному настрою учнів.

Були проведені радіогазети:

«Калейдоскоп цікавих фактів», яку прочитала студентка 23 – ої грипи  Шост Тетяна.

«Цікаві факти з життя математиків», яку прочитали студенти 24 – ої групи Здорик Олексій та Залізна Тетяна.

Хвилинки цікавої математики були проведені для студентів 1- 2 курсів: математичні ребуси, головоломки, задачі із сірниками.

17.02 та 19.02.2020 року для студентів 34 та 35 академгруп  відбувся перегляд науково – популярного фільму «Велика таємниця математики».

В конкурсі на виготовлення найкращої геометричної фігури  для молодших школярів зайняли студенти 24 та 25 груп.

І МІСЦЕ – Залізна Тетяна, 24 група;

ІІ МІСЦЕ – Нестеренко Вікторія, 24 група;

ІІІ МІСЦЕ – Логвиненко Денис, 25 група.

В конкурсі «Математичний гумор» серед студентів 1 – 2 курсів  призові місця зайняли:

І МІСЦЕ – Чуєнко Анастасія, 13 група;

ІІ МІСЦЕ – Брошенко Катерина, 13 група.

20.02.2020 року був проведений математичний брейн – ринг «Хто швидше» для студентів 12 та 13 групи. Ведучими брейн – рингу були студенти 24-ої групи Залізна Тетяна та Здорик Олексій.

Переможцем брейн – рингу «Хто швидше» стала команда 13-ої групи в складі:

Майборода Уляна Олександрівна,

Багацька Каріна Сергіївна,

Буценко Яна Віталівна,

Босакевич Альона Андріївна,

Чуєнко Анастасія Анатоліївна,

Заїченко Марина Олександрівна,

Брошенко Катерина Русланівна.

Команди брейн – рингу були нагороджені грамотами за перемогу та участь.

Підведенням підсумків декади математичних дисциплін стала математична вікторина із розігруванням призів в якій взяли участь всі студентів коледжу.

Приймаючи участь у різних заходах декади математики, та виконуючи їх завдання, учасники змогли самореалізуватися, проявити свої таланти та інтелектуальні здібності, творчі починання. Студенти, дружно працюючи в колективі, розуміли поняття відповідальності, цілеспрямованості, взаємодопомоги.  Завдання виконувалися без примусу, із задоволенням і цікавістю до нового. Мета декади досягнута, кроки до творчого пошуку зроблено. Очікувані результати здійснилися, викладачі і студенти задоволені.

Це свято об’єднало багатьох студентів різних груп. Важко було б провести всі заходи без підтримки викладачів математичних дисциплін: Надєєвої Н.В., Власенко Т. О., Домашевської Г. Г., Жукової  В. К., а також по-справжньому доброзичливої підтримки з боку студентів.