Поезія , як стверджують поціновувачі, займає своє почесне місце серед кращих  винаходів людства .  Упродовж багатьох  століть люди намагаються розумом і серцем пояснити чудо поезії. Проте й дотепер немає відповіді на питання, в чому ж криється  секрет поетичних чарів .Поезія залишається загадкою. Можливо, саме тому вона все більше і більше вабить читачів.

Як підтвердження цьому,одного зимового прекрасного дня завітала до читальної зали

бібліотеки коледжу жінка, яка закохана в поезію , авторка поетичної збірки лірики та гумору «Між Бердою та Россю», а передусім – людина великої і  багатої душі – Людмила Темна (Ярина Яр). Вона віддавна є  активним членом літературно- мистецького жіночого клубу «Барви».

Поетеса подарувала поетичному клубу коледжу «Натхнення» свої вірші, варті уваги і пошанування,бо все, що тут сказано , висловлено щиро, просто і задушевно: наче слова звичайні, але беруть за душу, залишаються назавжди. Авторка поділилась секретами своєї творчості, розповіла  юним поетам про своє бачення поезії, познайомила з новими віршами. Натомість,  поети-початківці Аліна Музика (41гр.), Альона Гнатченко (33 гр.), Любов Оразмурадова(13гр.), Діана Чорна(13гр.), Тетяна Шкворець(13гр.) та Ірина Горюн(13 гр.), вражали своїм потенціалом: декламували, представляли свої вірші про Україну, про рідні місця, школу і, звичайно ж , про кохання.

По закінченню зустрічі ще довго тривала щира бесіда, а учасники її перебували під чарами поетичного слова.

Бенеда С.Л., завідувач бібліотекою

педагогічного коледжу

ім.Т.Г.Шевченка