10-11 квітня 2019 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького проходила міжнародна історична конференція «Революційні потрясіння початку ХХ століття в Європі: геополітичний, соціокультурний і антропологічний виміри». Участь в конференції взяли вчителі загальноосвітніх шкіл Черкаської області, викладачі коледжів та ПТНЗ. Педагогічний коледж на конференції представляла заступник директора з навчальної роботи, викладач соціально-економічних дисциплін Рибченко С.М. З цікавими змістовними доповідями  виступили науковці  Черкаського національного університету та гості з Білорусі, Чехії,  Польщі, Сум, Чернігова, Дніпра.

Обговорення історичних та соціально-політичних  проблем продовжилося і в Корсунь-Шевченківському історико-культурному Заповіднику та в нашому коледжі.

З доповіддю «Цивілізаційний вибір України: переваги та ризики» 12 квітня 2019 року перед студентами нашого навчального закладу виступив  доктор історичних наук, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Юзефович Чабан. У своїй лекції він наголосив на важливості й актуальності євроінтеграційних устремлінь України, на стратегічне партнерство та асоційоване членство,  переваги та ризики вступу України до Європейського Союзу, поділився зі студентами  роздумами про професійне становлення сучасної молоді та вибір майбутньої професії.

 

Навчально-методичний кабінет