Місяць: Грудень 2018

Всеукраїнський тиждень права в Корсунь-Шевченківському педколеджі

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році  Всеукраїнського тижня права» у Комунальному вищому навчальному закладі «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж  ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»  було передбачено проведення протягом 10-14 грудня ряду навчально-виховних та інформаційно-роз’яснювальних заходів  з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття студентами коледжу  необхідного рівня правових знань. 

В рамках тижня проведено: виставку книг «Права. Свободи. Обов’язки»(зав. бібліотекою Бенеда С.Л.); радіогазету «10 грудня – День прав людини»(зав. бібліотекою Бенеда С.Л.); круглий стіл за участю  працівника Корсунь-Шевченківського  відділення поліції  Звенигородського відділу поліції  Головного управління  національної  поліції  в Черкаській області  Поповича Богдана Миколайовича (14,24 групи, керівники академгруп Бігун П.А., Сизоненко О.В.); зустріч зі спеціалістом ЦСССДМ Дяченко Ольгою Тарасівною (22 група, керівник академгрупи  Градоблянська Н.В.); відкрита студентська конференція «Правова культура студентської молоді»  (41,42(а), 42(і), 43 групи, викл. Рибченко С.М.); відкрите заняття-конференція «Права. Свободи. Відповідальність» (11,12,23 групи, викл. Козострига Т.Ф.); лекція «Деструктивні наслідки булінгу в майбутньому житті» (21 група, керівник академгрупи Матвієнко О.В);   відкритий урок з основ правознавства «Основи кримінального права України» (23 група, викл. Гончаренко С.М.); соціологічне дослідження «Чи знаю я свої права» (журналістська група студентів 23 групи, викл. Козострига Т.Ф.); конкурс есе на правознавчу тематику «Мій вік – мої права» (21,22,24 групи, викл. Козострига Т.Ф. та Семененко Л.М.).

Голова предметної (циклової) комісії Козострига Т.Ф.

На землі Нечуя

23 листопада студенти та викладачі коледжу відвідали смт Стеблів.

Поїздка відбулася за сприяння І.В. Ванникової, керівника соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Саме у ці дні на Стеблівській землі відбувались заходи з відзначення 180-річчя від дня народження І.С.Нечуя-Левицького. Студенти та викладачі відвідали музей письменника та взяли участь у літературній зустрічі «Літописець народного життя», організованій працівниками музею І.Нечуя-Левицького А.Хаврусем та Т.Блохіною у актовому залі Стеблівської загальноосвітньої школи. Учасник зустрічі П. Яценко, автор книги про письменника «Нечуй. Немов. Небач», розповів про те, як писалася книга, які матеріали про Нечуя стали поштовхом до її написання. Один з організаторів ювілейного видання «Хмари» В. Гриценко, наш земляк, подарував бібліотеці коледжу десять примірників книги, в якій зібрані цікаві художні та публіцистичні твори І.Нечуя-Левицького. Студенти зробили творчий внесок в атмосферу зустрічі: Шост Т., Вовк А., Білега К. та Сердюченко А. читали уривки з роману «Хмари» І.Нечуя-Левицького, а танцювальний колектив «Юність» (кер. Ж.Лисенко) на сцені виконав український «Гопак».

На землі Нечуя23 листопада студенти та викладачі коледжу відвідали смт Стеблів. Поїздка відбулася за сприяння І.В. Ванникової, керівника соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Саме у ці дні на Стеблівській землі відбувались заходи з відзначення 180-річчя від дня народження І.С.Нечуя-Левицького. Студенти та викладачі відвідали музей письменника та взяли участь у літературній зустрічі «Літописець народного життя», організованій працівниками музею І.Нечуя-Левицького А.Хаврусем та Т.Блохіною у актовому залі Стеблівської загальноосвітньої школи. Учасник зустрічі П. Яценко, автор книги про письменника «Нечуй. Немов. Небач», розповів про те, як писалася книга, які матеріали про Нечуя стали поштовхом до її написання. Один з організаторів ювілейного видання «Хмари» В. Гриценко, наш земляк, подарував бібліотеці коледжу десять примірників книги, в якій зібрані цікаві художні та публіцистичні твори І.Нечуя-Левицького. Студенти зробили творчий внесок в атмосферу зустрічі: Шост Т., Вовк А., Білега К. та Сердюченко А. читали уривки з роману «Хмари» І.Нечуя-Левицького, а танцювальний колектив «Юність» (кер. Ж.Лисенко) на сцені виконав український «Гопак».

Publiée par Вікторія Сахно sur Vendredi 7 décembre 2018

Методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи

3 листопада  2018 року у  Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулося засідання методичного об’єднання  заступників директорів з навчальної роботи ЗВО І-ІІ р.а. Черкаської області. Комунальний вищий навчальний заклад «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж  ім. Т.Г.Шевченка представляла заступник директора з навчальної   роботи Рибченко С.М. 

Круглий стіл  відкрив  директор  СКХТ  НУХТ   Хоменко О.І., який познайомив учасників засідання з історією розвитку та сьогоденням  навчального закладу.  З доповідями по питанню   «Освітні програми: особливості  розробки та впровадження» виступили голова ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Черкаської області, голова Черкаського обласного осередку ГО «Всеукраїнська асоціація працівників ЗВО І-ІІ р.а.», директор Черкаського політехнічного технікуму Галат Д.В. та голова методичного об’єднання, заступник директора з навчальної роботи СКХТ  НУХТ  Ляшенко Л.С.    Учасники  засідання методоб’єднання активно обговорювали проблему, дискутували з питаннь  про стан та перспективи розробки та прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту».  

Учасники засідання  побували в музеї історії коледжу, оглянули   постійнодіючу  технічну  виставку.

Така організація методичної роботи в Черкаській області окреслює нові орієнтири у підготовці  сучасного фахівця, формуванні його  професійної компетентності, сприяє тісній співпраці освітянських колективів ЗВО І-ІІ р.а. 

 

Заступник директора з навчальної роботи

Рибченко С.М.