День: 17.10.2019

День Захисника України

15 жовтня 2019 р. в коледжі відбувся конкурс української патріотичної пісні «Червона калина», присвячений Дню Захисника України та Дню українського козацтва. Конкурс проводився з метою популяризації творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховують у студентів  патріотичну свідомість, любов до рідного краю, його історичного минулого. Учасниками конкурсу стали студенти перших-четвертих курсів.  Зі сцени лунали пісні про Україну, про любов до рідної землі, до родини, до Батьківщини, твори, пов’язані з героїчною історією українського народу. Кожен з виконавців вразив глядачів продуманим вибором репертуару, майстерністю виконання. Почесним гостем заходу став  Томіленко Є.О., учасник АТО, фахівець з цивільного захисту коледжу.

Учасників конкурсу привітав народний самодіяльний вокальний ансамбль «Вербиченька» (керівник Тарасенко Є.А.).

Переможцями конкурсу стали:

студентка 41 групи Черкас Анастасія – І місце;

студент 12 групи Касяненко Антон – ІІ місце;

студентка 21 групи Хіміченко Каріна – ІІІ місце;

студентка 33 гупи Єрмоличева Ірина –ІІІ місце;

дует у складі Вовк Анни та Корчовної Лізи – І місце;

дует у складі Поковби Інни та Лісовської Олени – І місце;

дует у складі Вовк Анни та Шост Тетяни – ІІ місце;

вокальний ансамбль «Гармонія» – І місце.

Вітаємо переможців конкурсу! Віримо, що пісня може об’єднати сотні сердець і зробити світ кращим!

Презентація книг

15 жовтня 2019 року  в читальному залі  коледжу відбулася творча зустріч з інженером, доктором філософії,  кандидатом економічних наук, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, уродженцем Корсунщини Борисом Йосиповичем Кириченком та вченим-агрономом, директором ТОВ «АгроРось» Петром Петровичем Євичем.

На початку зустрічі директорка коледжу Л.М Семененко познайомила всіх присутніх із життєвим та творчим шляхом Б.Й. Кириченка, з його літературною спадщиною та із поціновувачем літератури, меценатом, членом наглядової ради закладу П.П. Євичем.

Борис Йосипович презентував дві книги трилогії «Мій час». У першій книзі він проводив аналіз розвитку економіки України радянського та сучасного періодів, визначив причини падіння економічних показників та соціальних стандартів життя населення. Окрему увагу приділив проблематиці національного політичного лідерства.

У другій книзі  захоплюючою є автобіографічна сповідь про матір Тетяну Матвіївну, випускницю Корсунь-Шевченківського педагогічного технікуму 1936 р. Окремим розділом книги  є нарис про родину Євичів, вчительську долю матері Петра Петровича  Антоніни Григорівни, яка й сьогодні є мудрим наставником і берегинею сімейної історії. По сучасному звучить авторське послання майбутнім педагогам: «У Європу вчитель має йти першим».

Під час зустрічі Петро Петрович Євич висловив сподівання, що студенти педколеджу врахують всі настанови видатного письменника й впроваджуватимуть їх у свою педагогічну діяльність.

Презентація закінчилась побажанням Борису Йосиповичу й надалі збирати цікаві дослідження, ділитися своїми міркуваннями зі студентами та учнівською молоддю.