

Поезія – це велика сила, що допомагає висловити найщиріші почуття, переживання та мрії. Вона здатна зворушити до глибини душі, викликати бурю емоцій та надихнути на нові звершення.
Щоб віддати шану поетам та чарівній силі слова, щороку 21 березня весь світ відзначає Всесвітній день поезії.
До цього свята у бібліотеці коледжу підготовлено тематичну виставку «Поезія єднає серця». На ній представлені збірки видатних українських поетів, зокрема й наших земляків.
Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку та поринути у магію поетичного слова!
Воїни на фронті платять безмірно високу ціну за нашу Свободу. Усвідомлюючи це, наші студенти із глибокою повагою, теплом і щирістю сьогодні зустріли в стінах коледжу мужніх представників батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Національної гвардії України.
По-козацьки міцні Воїни вразили молодь своїм позитивом, бадьорістю духу та мудрістю. Зі свого боку ми висловили вдячність їм за захист та передали зібрані гостинці – сухі душі для військових, які перебувають у польових умовах, а також енергетичні батончики, натуральні пакетовані чаї та мед.
Для наших студентів підтримка захисників – це спосіб показати свою шану Людям, які щодня ризикують життям заради нашого спокою. Це наш спосіб підтвердити, що ми гуртуємося довкола спільної мети, разом стоїмо у цьому бою і будемо стояти до Перемоги.
Вітаємо наш академічний хоровий колектив із заслуженими перемогами!
04 березня 2025 року відбулася студентська конференція на тему: «Дитиноцентрований підхід у формуванні екологічної компетентності молодших школярів в умовах війни: виклики та перспективи» (керівник – Бутченко Валентина Василівна).
Учасники конференції досліджували актуальні питання:
– роль дитини як активного суб’єкта екологічного виховання;
використання інтерактивних методів у навчанні;
– адаптація екологічного виховання до реалій воєнного часу;
– формування вчителя як агента змін у формуванні екологічної свідомості.
Своїм науковим баченням поділилися студенти 3 курсу:
Якимено Діана Анатоліївна – реалізація принципів дитиноцентризму на засадах ідей В.О. Сухомлинського;
Проскура Діана Ігорівна – виклики екологічного виховання під час війни;
Тепленко Альона Вікторівна – екологічне виховання в умовах війни: виклики та перспективи;
Римаренко Альона Романівна – роль штучного інтелекту в екологічному вихованні дітей.
Конференція стала платформою для обговорення нових підходів та обміну досвідом у формуванні екологічної компетентності молодших школярів в умовах сучасних викликів.