Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника та захисниці України та українського козацтва!
Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який Ви демонструєте на всій території України.
Висловлюємо Вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.
У бібліотеці коледжу в ці дні, з метою національно-патріотичного виховання молоді, до свята було оформлено книжкову виставку «За свободу твою Україно!». Всі бажаючі мають нагоду ознайомитися з книгами, які дозволять зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Крім того, є цікаві матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи нашу землю від ворогів.
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/384573056_5563292527129142_8722138047059992195_n-1-768x1024.jpg)