Поезія – це музика душі. Вона входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.
21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії. Таке рішення було прийнято в 1999 році на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. В рамках святкування було запропоновано популяризувати поезію як один із видів мистецтва, що дає змогу всьому суспільству знайти і затвердити свою самобутність. Зокрема, це стосується молоді, яка за допомогою поезії зможе відкрити для себе цінності життя.
Мистецтво поетичного слова допомагає формувати і збагачувати внутрішній світ людини, позитивно впливає на її свідомість та підсвідомість, розвиває інтелект, творчі здібності, естетичний смак.
До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці коледжу працівники бібліотеки підготували книжкові виставки «Слово як голос душі» та «Творчість наших земляків».
На книжкових виставках представлені збірки поезій, як класиків української літератури, також наших талановитих земляків так і початківців, що тільки роблять перші кроки до літературного олімпу.
Щиро запрошуємо відвідати бібліотеку, познайомитись з матеріалами, підготовленими до Всесвітнього дня поезії, долучитися до великого та вічного разом з бібліотекарями.
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_094109-1-919x1024.jpg)
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_094651-760x1024.jpg)
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_094305-1024x720.jpg)
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_094633-756x1024.jpg)
![](https://kshpk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240319_094200-1024x691.jpg)