Студенти третього курсу під наставництвом викладачки науково-природничих дисциплін Валентини Бутченко реалізували міні-проєкти у форматі лепбука «Острівці порятунку: від Червоної книги до заповідника».
В межах проєкту третьокурсники дослідили рідкісні й зникаючі види рослин та тварин, занесені до Червоної книги України, а також проаналізували вплив діяльності людини на природні екосистеми та шукали шляхи збереження біорізноманіття.
Кінцевим результатом роботи стали творчі лепбуки, в яких учасники систематизували зібрані матеріали.
Роботи містили тематичні міні-книжечки, схеми, ілюстрації, цікаві факти, карти, інтерактивні елементи та інформацію про рослини і тварин, занесених до Червоної книги України.
Студенти творчо оформили лепбуки: використовували різноманітні техніки декоративного оформлення та сучасні підходи до візуалізації інформації.
Під час презентації проєктів студенти демонстрували свої роботи одногрупникам, ділилися результатами досліджень та обговорювали актуальні екологічні проблеми.
Найбільший інтерес викликали лепбуки студентів:
Ковтун Оксани, Ваценко Діани, Кольвах Каріни, Тепленко Аліни, Лишень Анастасії, Сотули Катерини, Постригайло Анастасії, Михайлюк Анни (31 група);
Чечіль Анни, Стрикаль Валерії (32 група);
Шпильової Юлії (33 група).








