Щороку у вересні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

 16 вересня 2019 року наш коледж у своїй дружній родині святкував Міжнародний день студентського спорту. На нашому святі були присутні гості з республіки Польща – танцювальний колектив міста-побратима Хойніце, керівники Яцек Чапєвський та Анна Людвіцька.

Для коледжу проведення такого спортивного свята вже стало традицією, щороку свої спортивні вміння та фізичний гарт демонструють завзяті учасники – студенти різних груп та їх курсові керівники.

Учасники  продемонстрували свої вміння у змаганнях з перетягуванні канату, зі штовхання гирі, із гімнастичних справ, у стрибках через скакалку, зі згинання розгинання рук в упорі лежачи. А першим конкурсом серед академгруп був комплекс гімнастичних вправ з танцювальними елементами.

Переможців  спортивних змагань було нагороджено дипломами.