8 листопада у КШПК ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради  відбулися батьківські збори, на яких були присутні батьки студентів 1-2 курсів.

Перед батьками виступила директор коледжу Людмила Миколаївна Семененко, яка розкрила основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі та з заступником з навчальної роботи Світланою Миколаївною Рибченко вручили подяки за старанне навчання та зразкову поведінку дітей.   

Студенти підготували приємний сюрприз у вигляді оригінальної концертної програми. Після концерту, батьки мали можливість поспілкуватися із курсовими керівниками груп та детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідування занять, проведення дозвілля, а також обговорити проблеми, які їх турбують.   

Цікавим та інформативним для батьків стало спілкування з завідувачем відділення Т.О. Власенко, яка  батькам студентів 1-2 курсів  розповіла про  державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, яка буде проведена для студентів другого курсу та закликала батьків до співпраці з курсовими керівниками.