01.12. 2022 року в актовому залі Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу відбулась зустріч студентів ІV курсу відділення початкової освіти з вчителем початкових класів вищої категорії Корсунь-Шевченківської ЗОШ №1 Черненко Т. А., під час якої Таїсія Анатоліївна розповіла багато цікавого й повчального про особливості педагогічної роботи з учнями початкової школи, поділилась особистим досвідом та дала студентам багато цінних і дієвих порад щодо проходження ними безперервної педагогічної практики.

Студенти відчули високий професіоналізм, тепло, щирість і позитивні емоції, її закоханість в справу свого життя, надзвичайну любов до дітей.

Таїсія Анатоліївна представила студентам презентацію, в якій був підібраний цікавий матеріал, корисний не лише в плані професійної майстерності, а й розвитку ціннісних мотиваційних якостей до навчання.

Також поділилась практичними навичками діяльності вчителя та  методами ефективної роботи з молодшими школярами, підготувала та надала студентам в елетронному форматі розробки проведення навчально-виховної роботи з дітьми НУШ.

Всі студенти від зустрічі отримали незабутні враження й однозначно позитивний настрій, адже таке спілкування надихає на подальшу педагогічну діяльність, заряджає позитивом та натхненням.