23 квітня, ми відзначаємо Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх, хто просто любить книгу.

Зважаючи на те, що в історичному розумінні книга є найбільш потужним фактором поширення знання і найбільш надійним засобом його збереження, День книги покликаний наголосити на фундаментальній важливості книжки та її незамінності в інформаційному суспільстві.

Сьогодні, коли без Інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя і роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості.

Завдяки книзі ми отримуємо доступ не тільки до знань, а й до ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси і творчих досягнень людства.

Носій інформації, основа освіти і творчості, книга дає можливість кожній культурі розповісти про себе, знайомить зі звичаями і традиціями різних народів.

 Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто зберігає, поширює і розвиває друковане слово, зі Всесвітнім днем книги і авторського права!

Ласкаво запрошуємо до нашої бібліотеки.