Місяць: Січень 2017

25 січня 2017 року в коледжі відбулася зустріч педагогічного та студентського колективів з німецькою делегацією з міста-побратима Гіфхорна, на чолі з бургомістром Матіасом Нерліхом, Корсунь-Шевченківську міську раду представляв голова Гайдай Олександр Васильович.

Вони відвідали навчальні кабінети, музей коледжу, художню студію, поспілкувалися зі студентським парламентом та адміністрацією закладу. Для гостей була підготовлена концертна програма двома мовами. Вітали делегацію українською «Привітальною» та німецькою народною піснею і танцем «Сніжний вальс» учасники народного самодіяльного хореографічного колективу «Юність» (кер. Ірина Тіщенко). Вірш Генріха Гейне «Лоралея» декламувала Ірина Деміденко, пісню “Hurt” виконала Олена Педоренко, піснею «Танго» німецькою мовою і танцем привітали студенти Катерина Ковтун, Євген Квітка та Марія Алєксанова. Особливо сподобався і гостям і всім присутній новий танець квік-степ у постановці хореографа Жанни Лисенко. Народний аматорський вокальний колектив «Вербиченька» продемонстрував витончену гармонійність та злагодженність своїх голосів у виконанні музичного твору «Пісня солов’їна» (кер. Євген Тарасенко).

Вся зустріч пройшла в дружній атмосфері, пан Матіас Нерліх висловив велику вдячність директору коледжу Людмилі Миколаївні Семененко та колективу за фантастичне дійство, вся делегація була в захопленні від підготовки наших юних артистів. На майбутнє запропоновано обмін творчими колективами.

Альона Гнатченко, студентка 33 групи

Науково-практична конференція «Екологічне виховання: досвід, проблеми, перспективи»

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення I туру студентської науково-практичної конференції
«Екологічне виховання: досвід, проблеми, перспективи» серед студентів
КВНЗ «Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу
ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»

Мета проведення конференції:
привернення уваги студентської молоді до проблем екологічного виховання, формування екологічної культури, обмін досвідом з екологічного виховання молодших школярів.
Етапи проведення конференції
Конференція проводиться в 2 етапи:
І тур — серед студентів Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка
ІІ тур — регіональний, серед студентів педагогічних закладів І-ІІ рівня акредитації Центрального регіону України
Учасники
Брати участь у І турі можуть всі студенти педагогічного коледжу.
В II турі конкурсу беруть участь переможні І туру.
Відбір учасників І та II турів конференції здійснюється викладачами природничих дисциплін коледжу.
Орієнтовна тематика
1. Проблеми екологічного виховання молоді.
2. Погляди педагогів-класиків щодо екологічного виховання.
3. Екологічне виховання і глобальні проблеми сучасності.
Вимоги до оформлення
Важливо правильно оформити результати, сформулювати висновки. Необхідно чітко викладати свої думки, щоб Ваша робота була зрозуміла не тільки автору, а й широкому колу читачів.
Робота повинна бути оформлена відповідно до загальноприйнятих вимог до наукових публікацій. Вона складається з титульного листа, плану, анотації, тексту, списку літератури. Розміщення тексту на аркуші відбувається у відповідності до наявних стандартів.
У Вступі необхідно обґрунтувати актуальність даної теми, її важливість для дослідження, зробити короткий огляд джерел, окреслити цілі та завдання, які Ви перед собою ставите.
В Основній частині Ви досліджуєте обрану Вами проблему, розглядаєте всі обставини, об’єктивні та суб’єктивні фактори, тощо.
В Підсумку Ви окреслюєте результати, висновки, яких досягли в своїх дослідженнях.
Робота обов’язково повинна мати список використаної літератури, оформлений відповідно до наявних стандартів.
Текст роботи, виконаний українською мовою, надрукований на принтері. При цьому перевага буде надаватися тим роботам, автори яких особисто проводили дослідницьку робот: проводили опитування, працювали в бібліотеці, архіві.

Організація роботи конференції
Стосовно всіх організаційних питань звертатися в навчально-методичний кабінет Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка (ауд. №14).

Термін подачі матеріалів
Оформлені роботи подати до 01 березня 2017 року в електронному вигляді до навчально-методичного кабінету коледжу.
Після завершення вказаного терміну наявні матеріали будуть включені до збірника матеріалів конференції.

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Для сучасної України слово «соборність» включає в себе згуртованість і об’єднання в одне державне ціле всієї країни.

Наш коледж не залишився осторонь від цієї пам’ятної події, разом з країною долучився до відзначення цього дня.

Студенти коледжу взяли участь у концерті з нагоди 98-ї річниці Соборності України, підготувавши  художні номери та показавши свою небайдужість до свята об’єднання України, який відбувся 20 січня у районному будинку культури. Ансамбль «Вербиченька», дует Ковтун Катерини та Твердохліб Ольги продемонстрував витончену гармонійність та злагодженість своїх голосів у піснях, присвячених рідній Батьківщині. Захід відвідали студенти академічних груп нашого педколеджу.

Бібліотека коледжу напередодні оформила книжкову виставку «Возз’єднання – шлях до заповітної української мети». Керівники академічних груп разом зі студентами провели відкриті виховні години, присвячені цій даті. В актовій залі коледжу, викладачем соціально-економічних дисциплін Ткаченко А.П. та студентами 41 групи було проведено виховну годину «Соборна Україна», де були представлені відеохроніки «Злука» та «День Соборності», прозвучали пісні «Україна Єдина» та «Святкова» у виконанні Чорнобай Альони та Сарапин Вікторії. Також відвідали захід «Соборність України – символ свободи та єднання України»  в центральній районній бібліотеці  для дорослих.

Ми маємо усвідомлювати те, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно та духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності!

Гончар Ірина,
студентка 43 групи

🌟Міжнародний день обіймів 🌟
😊FREE HUGS😃

За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття, в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива. За даними проекту DilovaMova.com, точно відомо, що вона була викликана загальними віяннями і тенденціями тих, абсолютно приголомшливих років. Це був якийсь протест на постійно зростаючу напруженість і своєрідна відповідь, яку не просто помітили, а й котра була почута, була підтримана і поширилася по всьому світу.
Прості і дружні обійми, позбавлені всякої двозначності, здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами. Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнан навіть в строгому науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна.
Психологи вважають, що люди, які хочуть обійматися, підсвідомо хочуть отримати відчуття безпеки, комфорту і любові. Обніматися, власне, корисно — це приносить людям радість і допомагає як психологічно, так і фізично: посилює роботу імунної та центральної нервової системи; покращує сон і знімає стрес (за рахунок збільшення вироблення організмом гормону окситоцину); знижує кров’яний тиск і підвищує рівень гемоглобіну в крові.
Так що обіймаймось на здоров’я! 💚💛💙

До уваги студентів коледжу!
Важлива інформація щодо отримання стипендії!

До уваги студентів соціальних категорій!

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1045 право на соціальні стипендії мають студенти, які не отримують академічних стипендій, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів  вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) та не перебувають в академічній відпустці, із числа:
1) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів  вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, згідно із статтею 62 Закону України “Про вищу освіту”;
2) осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20 – 22 і 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;
3) шахтарів, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”;
4) осіб, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” – протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти;
5) осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та їх дітей (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”;
6) дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”;
7) дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”;
8) дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”.
Для отримання соціальної стипендії студенти звертаються до вищого навчального закладу за місцем їх навчання із заявою, в якій зазначаються такі відомості:

  • прізвище, ім’я та по батькові;
  • число, місяць, рік народження;
  • зареєстроване та фактичне місце проживання;
  • підстава для отримання соціальної стипендії.
  • До заяви додаються копії таких документів:
  • паспорта громадянина України;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не додається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відповідну відмітку в паспорті);
  • студентського квитка.

Крім того, студенти додатково подають такі документи:
студенти соціальної категорії, зазначеної в пункті 1:

  • копію рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, або витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • копію свідоцтва про смерть батьків;

студенти соціальної категорії, зазначеної у пункті 6:

  • копію свідоцтва про смерть батька (матері);
  • документ, що підтверджує загибель (зникнення безвісти) одного з батьків, виданий військовим формуванням, правоохоронним органом спеціального призначення, або рішення суду про визнання безвісно відсутнім (оголошення померлим);
  • копію довідки медико-соціальної експертизи;

студенти соціальної категорії, зазначеної у пункті 8:

  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Екологічне виховання: досвід, проблеми, перспективи

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення I туру студентської науково-практичної конференції
«Екологічне виховання: досвід, проблеми, перспективи» серед студентів
КВНЗ «Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу
ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»

Мета проведення конференції:
привернення уваги студентської молоді до проблем екологічного виховання, формування екологічної культури, обмін досвідом з екологічного виховання молодших школярів.

Етапи проведення конференції

Конференція проводиться в 2 етапи:
І тур — серед студентів Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка
ІІ тур — регіональний, серед студентів педагогічних закладів І-ІІ рівня акредитації Центрального регіону України

Учасники

Брати участь у І турі можуть всі студенти педагогічного коледжу.
В II турі конкурсу беруть участь переможні І туру.
Відбір учасників І та II турів конференції здійснюється викладачами природничих дисциплін коледжу.

Орієнтовна тематика

1. Проблеми екологічного виховання молоді.
2. Погляди педагогів-класиків щодо екологічного виховання.
3. Екологічне виховання і глобальні проблеми сучасності.

Вимоги до оформлення

Важливо правильно оформити результати, сформулювати висновки. Необхідно чітко викладати свої думки, щоб Ваша робота була зрозуміла не тільки автору, а й широкому колу читачів.
Робота повинна бути оформлена відповідно до загальноприйнятих вимог до наукових публікацій. Вона складається з титульного листа, плану, анотації, тексту, списку літератури. Розміщення тексту на аркуші відбувається у відповідності до наявних стандартів.
У Вступі необхідно обґрунтувати актуальність даної теми, її важливість для дослідження, зробити короткий огляд джерел, окреслити цілі та завдання, які Ви перед собою ставите.
В Основній частині Ви досліджуєте обрану Вами проблему, розглядаєте всі обставини, об’єктивні та суб’єктивні фактори, тощо.
В Підсумку Ви окреслюєте результати, висновки, яких досягли в своїх дослідженнях.
Робота обов’язково повинна мати список використаної літератури, оформлений відповідно до наявних стандартів.
Текст роботи, виконаний українською мовою, надрукований на принтері. При цьому перевага буде надаватися тим роботам, автори яких особисто проводили дослідницьку робот: проводили опитування, працювали в бібліотеці, архіві.

Організація роботи конференції

Стосовно всіх організаційних питань звертатися в навчально-методичний кабінет Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка (ауд. №14).

Термін подачі матеріалів

Оформлені роботи подати до 01 березня 2017 року в електронному вигляді до навчально-методичного кабінету коледжу.
Після завершення вказаного терміну наявні матеріали будуть включені до збірника матеріалів конференції.