Місяць: Грудень 2019
17 грудня 2019 року в коледжі проведено відкрите підсумкове творче заняття з фізики і астрономії зі студентами 21 академічної групи на тему «Лабораторна робота № 8. Визначення довжини світлової хвилі за допомогою дифракційної решітки». Заняття, яким завершується вивчення розділу «Хвильова оптика» провів викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії Березівський В.П.
На занятті, яке носило творчий характер, студенти групи, які працювали над творчими проектами, в якості підготовки до проведення лабораторної роботи, продемонстрували фрагменти своїх проектів у вигляді презентацій. Студентка Кузьменко Вікторія розкрила суть і особливості інтерференції світла. Студентки Савущик Діана та Кузьменко Сніжана доповіли про явище дифракції світла та дифракційні решітки.
При проведенні заняття викладач застосував різноманітні методичні
прийоми та методи: робота в парах, робота в групах, розв’язування
компетентнісних задач з фізики, інтерактивну гру «Мікрофон», комп’ютерне
тестування рівня знань. Крім проведення основних розрахунків довжин
червоного та фіолетового кольорів світла, окремі студенти отримали;
завдання, при виконанні яких на лабораторній роботі продемонстрували глибші знання процесу дифракції світла, дифракційного спектру, вміння проводити розрахунки, користуючись спектрами різних порядків.
Студенти проявили великий інтерес у роботі на занятті, були активними, ініціативними, креативними.
Підсумки за І семестр 2019-2020 н.р.
Спортивне життя нашого навчального закладу було активне та насичене.
Для студентів І курсу було проведено змагання з легкої атлетики:
І місце – 11 група,
ІІ місце – 13 група,
ІІІ місце – 15 група.
Міжнародний день студентського спорту пройшов за участю всього педагогічного колективу коледжу та гостей із Польщі – танцювального колективу з міста-побратима Хойніце.
Комплекс гімнастичних вправ з танцювальними елементами виграли студенти 13 групи. Перемогу в згинанні та розгинання рук в упорі лежачи одержала студентка 32 групи Ткаченко Катерина.
Стрибки через скакалку до 30 с:
1 – Крилас Ольга (41 група), 1 – Слюсаренко Віталій (15 група).
Штовхання гирі
1 – Стоноженко Едуард (45 група).
Перетягування канату серед дівчат виграли студенти 32 групи, а серед хлопців – студенти 35 групи.
Турнір із шашок і шахмат:
1 – Коломієць Ліля (31 група).
Настільний теніс серед дівчат – 1 місце у Коломієць Лілії (31 група), серед хлопців – 1 місце у Лисенка Артема (35 група).
Баскетбол серед дівчат:
- 3х3 – ІІ гуртожиток,
- 5х5 – І гуртожиток.
Баскетбол серед хлопців:
- 3х3 – ІІ гуртожиток,
- 5х5 – І гуртожиток.
Волейбол:
- Серед дівчат – збірна 21-25 груп.
- Серед хлопців – 25 група.
Проведено брейн-ринг з основ фізичної культури з методикою навчання.
Кожна команда представляла:
- Окрему державу та її досягнення в спорті;
- Виконання танцю або пісня обраної держави;
- Знання з теорії та методики фізичного виховання;
- Правила змагань з різних видів спорту;
- Виконання акробатичних вправ.
Запекла боротьба точилася між всіма групами до останнього конкурсу. Перемогу здобула 33 група, друге місце – 32 група, третє місце – 31 група.
Про співпрацю з Данією і не тільки – Людмила Семененко у програмі “У фокусі подій»
Про новинки в освіті
З метою реалізації плану заходів з підготовки студентів коледжу спеціальності 013 Початкова освіта щодо використання ігрових та діяльнісних методів навчання у майбутній професійній діяльності регіональними тренерами The LEGO Foundation в Україні Оксаною Левандовською та Ніною Плясуновою було проведено тренінги “Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі нової української школи”.
Активними учасниками тренінгу стали студенти 41, 42, 43 груп та викладачі коледжу, які продемонстрували творчість, креативність, готовність навчатися та працювати по-новому.
02 грудня 2019 року студенти 23 академічної групи зі своїм курсовим керівником Бутченко Валентиною Василівною провели флешмоб “Толерантне ставлення оточуючих до ВІЛ – інфікованих людей” до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Флешмоб розпочався з роздачі символічної Червоної стрічки в знак солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.
На цю тему було підготовлено стінгазети, радіо газета “СНІД небезпечна хвороба XXI ст..”
Подібні заходи мають спонукати населення до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про інфекцію, яка швидкими темпами розповсюджується у світі. Саме спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.