День: 15.04.2021
14 квітня 2021 року відбулася Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична онлайн конференція «Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників» на платформі Zoom, на базі Гуманітарно-педагогічного факультету, Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Михайлюк Анна Анатоліївна, студентка Комунального навчального закладу фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради», спеціальності «Початкова освіта», виступила на конференції з доповіддю на тему: «Молодіжна політика України в контексті створення внутрішніх передумов щодо входження в Європейський Союз», науковий керівник – викладач вищої кваліфікаційної категорії, методист коледжу Козострига Тетяна Федорівна.
Бібліографічний огляд літератури «Природи мудрої поради»
Зупинися, людино, на мить…
І відчуй, як планеті болить.
Як і з серця крик вирина –
Зупинися, земля в нас одна…
М. Пришвін
В Україні, починаючи з 1998 року, в третю суботу квітня відзначається національне свято – День Довкілля та День Землі.
Засновником цього Дня є відомий американський громадський діяч Джон Мортон. Він розгорнув кампанію з висаджування дерев і чагарників у 1840-х роках для того, щоб розвивати в людях дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Свято чистої Води, Землі, Повітря – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті.
Земля – колиска людства. Вона носить на собі океани, хмари та їхні тіні, розкривається джерелами, пускає в небеса птахів, вбирає в себе всі сніги й дощі, дає всьому життя. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею. У різних куточках земної кулі в цей день небайдужі до навколишнього середовища люди проводять різні яскраві та водночас корисні заходи, спрямовані на те, щоб нагадати всім і кожному про те, що людина є частиною природи, а не її господарем.