14 березня українці вперше відзначили День добровольця. Він був встановлений з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та підтримку ініціативи громадськості щодо посилення суспільної уваги до учасників добровольчих формувань.
В цей день ми вшановуємо тих, хто першими з власної волі став на захист східних кордонів Батьківщини в скрутний для України час.
До Дня добровольця у коледжі було представлено виставку літератури та періодики, присвячену героям АТО, проведено патріотичний флешмоб, під час якого студенти співали Гімн України – символ єднання, символ національної гідності.
Та найпам’ятнішою подією була, звичайно, зустріч з героями АТО – Іваном Журавльовим та Вадимом Мазніченком. Воїни поділилися враженнями від пережитого, розповідали про воєнні будні, про наших захисників України, які борються на Сході, про проект “Переможці”, учасником якого є В.Мазніченко. Всі присутні висловили подяку і шану героям, побажання добра і миру. З музичними вітаннями виступили студентка 31 групи О.Педоренко та народний самодіяльний вокальний ансамбль “Вербиченька” (керівник Тарасенко Є.А.).
Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.