В лютому 2024 року в нашому коледжі розпочалися тренінги зі спецкурсу НУШ. Цікаво і захоплююче відбувся відкритий захід за темою: «Діяльнісний підхід у контексті сьогодення. Можливості для реалізації діяльнісного підходу» зі студентами 33 групи спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом викладача-методиста Березівської Т.С. 

Під час тренінгу Тетяна Сергіївна акцентувала увагу студентів на нових формах організації освітнього процесу, спрямованих на застосування діяльнісного підходу, надавала можливість учасникам самостійно знайти способи вирішення завдань, спонукала експериментувати та знаходити власні варіанти, зауважуючи, що арсенал інструментів вчителя початкової школи має бути креативним.

Студенти вчилися використовувати різні активності на будь-яких уроках в початкових класах, проводити ігри-задачі з математики, цікаві вправи для читання українською мовою в інтерактивному форматі, різні елементи уроків інтегрованого курсу «Мистецтво», зокрема музичного виховання тощо.

Також було представлено фрагменти навчального відео, проведено квест, цікаві руханки, інтерактивні міні-ігри, використано різні методи і прийоми для засвоєння навичок та формування наскрізних вмінь на уроках в НУШ.