«Світ ловив мене, та не спіймав…»

(до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди)

3 грудня 2022 року українське суспільство відзначить  знаменну дату – 300-річчя від дня народження видатного філософа, письменника, педагога Григорія Сковороди.

Готуючись та долучаючись до відзначення цього ювілею, бібліотека розпочала підготовку до створення простору особистості Григорія Сковороди.

Постать відомого мислителя й просвітителя представлена завдяки різноманітним формам і засобами бібліотечної роботи. Зокрема, створено книжкову інсталяцію, що презентує відому особистість Григорія Сковороди.

Також підготували відеобібліографічний огляд літератури Григорія Сковороди, яка є в наявності бібліотеці. І з якою можна ознайомитися в читальному залі, або ж взявши її з собою додому.

Бібліотекарями створено книжкову виставку присвячену творчості Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не спіймав». Виставка презентує художні та наукові видання  Григорія Сковороди і популяризує духовно-педагогічну спадщину Григорія Сковороди, яка не втрачає свого пізнавального, виховного, етичного й естетичного значення в наш час.