🌟Міжнародний день обіймів 🌟
😊FREE HUGS😃

За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття, в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива. За даними проекту DilovaMova.com, точно відомо, що вона була викликана загальними віяннями і тенденціями тих, абсолютно приголомшливих років. Це був якийсь протест на постійно зростаючу напруженість і своєрідна відповідь, яку не просто помітили, а й котра була почута, була підтримана і поширилася по всьому світу.
Прості і дружні обійми, позбавлені всякої двозначності, здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами. Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнан навіть в строгому науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна.
Психологи вважають, що люди, які хочуть обійматися, підсвідомо хочуть отримати відчуття безпеки, комфорту і любові. Обніматися, власне, корисно — це приносить людям радість і допомагає як психологічно, так і фізично: посилює роботу імунної та центральної нервової системи; покращує сон і знімає стрес (за рахунок збільшення вироблення організмом гормону окситоцину); знижує кров’яний тиск і підвищує рівень гемоглобіну в крові.
Так що обіймаймось на здоров’я! 💚💛💙