14 березня Україна відзначила День Українського Добровольця – день, коли ми вшановуємо мужність, патріотизм і незламність духу тих, хто добровільно став на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у відповідь на збройну агресію.

     2014 рік став переломним моментом в історії України. Революція Гідності, а потім війна на Донбасі змусили українців зробити свідомий вибір: тисячі людей, не маючи військового досвіду, з глибокою вірою в серцях, стали добровольцями. Це люди різних професій, віку та соціального статусу. Це студенти, вчителі, лікарі, IT-спеціалісти, таксисти, будівельники – всі, хто не зміг залишатися осторонь, коли ворог зазіхнув на суверенітет України.

       День Українського Добровольця – це день пам’яті про тих, хто загинув, захищаючи Україну. Це день вдячності живим героям, які й далі боронять нашу землю. Це день, коли ми маємо усвідомити, що свобода не дається просто так, за неї завжди треба боротися.

        У Корсунь-Шевченківському педагогічному фаховому коледжі з нагоди Дня Українського добровольця відбулася зустріч з Іваном Журавльовим, випускником закладу, учасником Революції Гідності, добровольцем, ветераном АТО, головою спілки ветеранів Корсунщини.

     Ця зустріч стала для студентів надзвичайно значущою та емоційно насиченою подією. Вони не просто дізналися про історичні події з перших вуст, а й з хвилюванням і захопленням слухали розповіді про мужність, братерство, випробування та перемоги.

       Сьогодні, коли Україна знову стикається з жорстокою агресією росії, ми знову бачимо, як тисячі людей стають добровольцями, щоб захищати свою Батьківщину. Їхня мужність та самовідданість надихають нас усіх і дають віру в нашу перемогу.

                                                                       Студентка 23 групи  Н.Залізна